با مارکتینگ آتومیشن

بازاریابی کسب‌وکارتان را متحول کنید

شروع کنید

مارکتینگ آتومیشن چیست؟

مارکتینگ آتومیشن (Marketing Automation) رویکردی تکنولوژی‌محور به حوزه بازاریابی است که از طریق آن می‌توانید با مشتریان و مخاطبان خود به نحوی اثربخش ارتباط بگیرید. با بزرگ‌ شدن یک سازمان و گسترش فعالیت‌های بازاریابی، اهمیت شخصی‌سازی پیام‌ها برای مخاطب و صرفه‌جویی در وقت و هزینه به کمک مارکتینگ آتومیشن بیشتر می‌شود. سیستم‌های مارکتینگ آتومیشن برای کالیبره کردن فعالیت‌های بازاریابی کسب‌وکار شما طراحی شده‌اند تا نرخ انگیجمنت کاربران، درآمد و کارآیی را به حداکثر برسانند.

مزایای مارکتینگ آتومیشن برای کسب‌وکارها

با کمک مارکتینگ آتومیشن می‌توانید از طریق پیام‌های شخصی‌سازه‌شده و اتوماتیک، مشتریان بالقوه‌تان را از طریق ابزارهای مختلف (مثل ایمیل، پیامک، پوش و…) هدف بگیرید. این پیام‌ها به صورت خودکار و طبق دستورات از پیش تعیین‌شده بر پایه دیتا و رفتار کاربران ارسال می‌شوند.

پیام‌هایتان را هدفمند کنید

مخاطبان را بر اساس هویت و فعالیت‌هایشان بخش‌بندی و هدف‌گذاری کنید

کمپین‌های قدرتمند بسازید

پیام‌های ارسالی را شخصی‌سازی کنید تا اجرای کمپین‌هایی پویا بر اساس نیاز مخاطبان ممکن شود

پیام را در بهترین زمان ارسال کنید

با کمک تست‌های مختلف، زمان و کانال بهینه ارسال پیام به مخاطبانتان را مشخص کنید

آمارهایی از اثربخشی مارکتینگ آتومیشن

14.5%افزایش در در بهره‌وری فروش 12.5%کاهش هزینه‌های سربار بازاریابی

برندیست چگونه مارکتینگ آتومیشن را پیاده‌سازی می‌کند؟

شرکت بازاریابی و تبلیغات برندیست به شرکت شما کمک می‌کند تا سیستم مارکتینگ آتومیشن کسب‌وکارتان را با بالاترین دقت و بیشترین سرعت طراحی و پیاده‌سازی کنید؛ یعنی به جای صرف مدتی طولانی برای آزمایش و خطا، به کمک برندیست می‌توانید هرچه سریع‌تر، قیف فروش کسب‌و‌کارتان را تحت تاثیر قرار داده و بازگشت سرمایه (ROI) این تکنولوژی اثربخش را تضمین کنید.

درخواست مشاوره

پیاده‌سازی مارکتینگ آتومیشن در علی بابا

ما در برندیست توانستیم برای برند خوش‌نام علی‌بابا سیستمی بی‌نقص و کارآمد ایجاد کنیم. مراحل اجرایی را می‌توانید در نمودار زیر ببینید

بنچ‌مارک و انتخاب بهترین پلتفرم متناسب با نیازهای علی‌بابا

پیاده‌سازی فنی در کوتاه‌ترین زمان ممکن

طراحی و اجرای استراتژی‌های بهره‌برداری

آموزش مستمر نیروی انسانی برند

توضیحات راجع به وب انگیج

وب‌انگیج یک سیستم آتومیشن همه‌جانبه مارکتینگ است که می‌تواند با ایجاد امکان تعامل هدفمند، شخصی‌سازی شده و خودکار با کاربران از طریق کانال‌های متعدد نظیر پوش، پیامک، ایمیل و انواع کانال‌های ارتباطی دیگر، باعث رشد کسب و کار شما شود. علاوه بر این، قابلیت‌های تحلیلی این سیستم، امکان بدست آوردن نمایی ۳۶۰ درجه از کاربران و رفتار آن‌ها، کمپین‌ها و اثربخشی هر کانال ارتباطی را برای کسب و کارها فراهم می‌کند.

درخواست مشاوره