اتوبار پلاک رفیق روزهای سخت جابه‌جایی !

به احتمال قوی، شما هم اسباب‌کشی را تجربه کرده‌اید. شاید همین حالا هم قصد جابه‌جایی داشته باشید.

جابه جایی و مصیبت های خسته کننده اون

اصلا ممکن است تازه عروس یا تازه داماد باشید و الان که این متن را می‌خوانید در صدد نقل مکان به اولین آشیانه خود باشید. در این صورت، تبریک ما را بپذیرید! شاید هم تصمیم دارید از شهری به شهر دیگر تغییر مکان بدهید. برای شما آرزوی موفقیت می‌کنیم! هر کدام از حالت‌های یاد شده با تغییر محل زندگی و یک دنیا اتفاقات جالب و پیش بینی نشده همراه است. نقل مکان در ذات خود، پیش آمد مبارکی است. روبه‌رو شدن با یک منزل تازه، همسایه‌های جدید، خیابان و کوچه‌هایی که کم‌تر می‌شناسید؛ همه این مسائل باعث ترک خوردن پوسته تکراری و خسته کننده زندگی می‌شوند. هر تغییری ما را از محدوده امن و عادت‌های روزمره خارج می‌کند و کمک می‌کند تا توانایی‌های خود را محک بزنیم. با این حال، ناگفته پیدا است که انجام این کار با دلهره، اضطراب و تردیدهای فراوانی همراه خواهد بود. در وهله نخست، هنگام نقل مکان کردن، بزرگ‌ترین سوال و واهمه ما این است که وسایل ریز و درشت خود را چگونه بسته‌بندی کنیم؟ چطور حمل کنیم؟ به چه کسی اطمینان کنیم؟ این جا است که باربری و اتوبار آنلاین پلاک از دور با مهربانی به ما لبخند می‌زند!

استفاده از باربری و اتوبار آنلاین برای حمل بار!

وقتی پای اسباب‌کشی به میان می‌آید، تازه می‌فهمیم با چه حجمی از وسایل بزرگ و کوچک سر و کار داریم. اغلب افراد در ابتدای کار، فکر می‌کنند که جابه‌جا شدن آن قدرها هم کار سختی نیست. با وجود این، در عمل، متوجه می‌شوند با کوهی از وسایل ریز و درشت احاطه شده‌اند. به علاوه، اغلب وسایل منزل، بزرگ، سنگین، دست و پا گیر و شکستنی هستند. حتی تصور صدمه دیدن تلویزیون، یخچال و فریزر و مبلمان و سایر وسایل حجیم و گران قیمت منزل در اسباب کشی، دردناک و ناراحت کننده است. این امر، به ویژه برای افرادی دلهره‌آور است که از مشغله زیادی برخوردار هستند. برای کسانی که در حالت عادی هم از صبح تا شب فعالیت می‌کنند، تصور اسباب کشی می‌تواند سهمگین باشد. خبر خوب این است که پلاک با خدمات باربری آنلاین خود می‌تواند به شما کمک کند. اصلا شاید بهتر باشد بگوئیم، باربری و اتوبار پلاک همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

در این میان، نقش پلاک چیست؟!

پلاک یک پلت‌فرم آنلاین خدماتی متشکل از یک تیم کارآزموده و فعال است که در زمینه‌های مختلف از جمله بسته‌بندی و حمل بار تخصص دارند. با استفاده از خدمات باربری و اتوبار آنلاین پلاک، شما به راحتی می‌توانید کار را به کاردان بسپارید و در کمال آرامش و اطمینان خاطر در منزل جدید مستقر شوید.

چه طور می‌توانم از خدمات باربری آنلاین پلاک استفاده کنم؟

به سادگی آب خوردن! کافی است تلفن همراه خود را بردارید و در راحت‌ترین وضعیت ممکن قرار بگیرید! سپس، باید در اپلیکیشن یا وب‌سایت پلاک عضو شوید. پس از آن، می‌توانید گزینه مربوط به خدمات باربری و اتوبار آنلاین را وارد کنید. حالا، فنجان چای یا قهوه خود را در دست بگیرید و منتظر باشید. پلاک‌یارهای شرکت در یک چشم بر هم زدن ظاهر می‌شوند.پلاک‌یارها افرادی تعلیم دیده و متعهد هستند. این افراد در محل شما حاضر می‌شوند و کار بسته‌بندی، جابه‌جایی و رساندن اسباب و اثاثیه به محل مورد نظر را انجام می‌دهند.


ویژگی های اتوبار پلاک

اطمینان از سلامت اثاثیه

ممکن است تصور کنید، بسته بندی اسباب و اثاثیه کار ساده‌ای است. با این حال، لازم است بدانید که انجام این کار به تخصص نیاز دارد.بسته بندی نادرست، به سادگی می‌تواند به اثاثیه منزل صدمه بزند. وسایلی مثل تلویزیون، ظروف منزل، آئینه‌ها، میزهای شیشه‌ای و بسیاری اقلام دیگر باید با نهایت دقت بسته بندی و جابه‌جا شوند. از قدیم گفته‌اند، کار را به کاردان بسپارید! تیم حرفه‌ای پلاک آماده است تا این وظیفه را با آرامش کامل به انجام برساند. به این ترتیب، احتمال آسیب به حداقل کاهش خواهد یافت.

استفاده از تجهیزات مناسب

در حالت عادی، هیچ یک از ما وسایلی نظیر چرخ دستی حمل بار یا رمپ برای بارگیری در کامیون را در خانه نداریم. کارگران حمل بار پلاک با کلیه تجهیزات لازم در محل شما حاضر می‌شوند تا کابوس اسباب‌کشی را به تجربه‌ای خوشایند و به یاد ماندنی تبدیل کنند.با ثبت سفارش در پلاک، کلیه وسایل لازم، نیروی انسانی کاردان و وسیله نقلیه مورد نیاز در برابر شما ظاهر می‌شوند. بهتر است بگوئیم، با ثبت سفارش، «پکیج کامل اسباب‌کشی» را به صورت یک جا دریافت خواهید کرد.

حفظ سلامت خود و اطرافیان

ممکن است شما هم اسباب‌کشی به همراه دوستان و آشنایان را تجربه کرده باشید. جابه‌جا کردن اشیاء سنگینی نظیر یخچال و فریزر معضلی است که تا مدت‌ها دامن شما را رها نخواهد کرد. کمر درد و مشکلات متعدد بعد از اسباب‌کشی، خاطراتی هستند که همه از آن به تلخی یاد می‌کنند. بنابراین، برای حفظ سلامت خود و اطرافیان بهتر است از خدمات یک گروه تعلیم دیده استفاده کنیم. تیم پلاک با بهترین افراد در خدمت شما است. با استفاده از خدمات اتوبار و باربری آنلاین پلاک، حتی لازم نیست از روی مبل تکان بخورید. پس، کنار بکشید و سالم بمانید!

صرفه‌جویی در وقت و هزینه

واقعیت این است که اسباب‌کشی کاری طاقت فرسا، پر هزینه و وقت‌گیر است. برای انجام این کار، باید روزها کسب و کار خود را تعطیل کنید. در حالت عادی، بسته‌بندی و حمل و نقل اثاثیه و وسایل یک خانه درست مثل کابوس است. اما، به راحتی می‌توان از این کابوس رها شد!کافی است درخواست خود را در پلت‌فرم پلاک ثبت کنید. شما می‌توانید سفارش خود را برای هر ساعت از شبانه‌روز تنظیم کنید. هیچ محدودیتی وجود ندارد. تیم پلاک هر 24 ساعت روز و هر 7 روز هفته برای ارائه خدمات آمادگی دارند.

چطوری سفارش خودم رو در اتوبار ثبت کنم؟

نصب اپلیکیشن،
ثبت نام یا ورود

پس از نصب اپلیکیشن یا ورود به وبسایت می‌توانید خدمات ارائه شده توسط این شرکت را به تفکیک مشاهده کنید. با عضویت در اپلیکیشن پلاک، امکان استفاده از خدمات موجود را در اختیار شما قرار می‌دهد.

انتخاب وسیله مورد نظر
برای حمل و نقل

با انتخاب گزینه اتوبار، وارد فضای ارائه خدمات حمل و نقل می‌شوید و می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. شرکت پلاک، بسته به انتخاب و صلاح‌دید شما می‌تواند کامیون، وانت و کارگر حمل بار را در اختیارتان قرار دهد.

وارد کردن اطلاعات
اولیه حمل و نقل

در هنگام وارد کردن آدرس مبدأ لازم است دقت کنید و این کار را به درستی و با ذکر جزئیات انجام دهید.در این مرحله می‌توانید تاریخ مورد نظر خود برای دریافت خدمات و زمان دقیق حضور در منزل را اعلام و ثبت کنید.

تکمیل سفارش

تنها با چند کلیک ساده می‌توانید سفارش خود را به طور کامل ثبت کرده و خدمات مورد نیاز خود را اعلام کنید. حالا، می‌توانید با آرامش و اطمینان خاطر منتظر بمانید تا پلاک‌یارها از راه برسند. این افراد، اقلام ریز و درشت منزل شما را بسته‌بندی و به محل جدید منتقل می‌کنند.

همین حالا کدتخفیف اتوبار پلاک رو دریافت کنید

قیمت خدمات باربری و اتوبار آنلاین چقدر است؟

۱۸۰۰۰۰ تومان به ازای هر ۲ ساعت کار
هزینه وانت بار

هزینه حمل بار به وسیله وانت برای ۲ ساعت حضور در محل، ۱۸۰ هزار تومان برآورد شده است.

۲۸۰۰۰۰ تومان به ازای هر 3 ساعت کار
هزینه کامیون بار

هزینه حمل بار به وسیله کامیون برای ۳ ساعت حضور در محل از ۲۸۰ هزار تومان شروع می‌شود.

80000 تومان هزینه کارگر حمل بار
هزینه وانت بار

برای برخورداری از کمک کارگران حمل بار لازم است موارد زیر را در نظر داشته باشید

توجه داشته باشید که برای انجام برخی امور علاوه بر قیمت اصلی، هزینه اضافی در نظر گرفته شده است. این موارد عبارتند از:
  • هزینه ایاب و ذهاب هر کارگر حمل بار تا سقف ۳۰ هزار تومان برآورد شده است. پرداخت این رقم برعهده مشتری خواهد بود.
  • هزینه بسته‌بندی اسباب و اثاثیه توسط پلاک‌یار همراه با لوازم اولیه، به ازای هر ساعت ۲۰ هزار تومان برآورد شده است. لازم است توجه داشته باشید که پرداخت هزینه وسایل اولیه مورد نیاز برای بسته‌بندی برعهده مشتری است.
  • هزینه جابه‌جایی لوازم سنگین و ویژه‌ای نظیر گاو صندوق، پیانو و یخچال ساید-بای-ساید به ازای هر طبقه ۲۰ هزار تومان برآورد شده است.
  • هزینه پیاده‌روی کارگر برای مسیرهای بیش‌تر از ۱۵ متر به ازای هر متر، ۲ هزار تومان برآورد شده است.
  • هزینه حمل وسایل حجیم مانند تردمیل، بوفه و میز شیشه‌ای به ازای هر طبقه، ۱۰ هزار تومان برآورد شده است.

نظرات مشتریان ما

جمع بندی خدمات اتوبار پلاک

  • بسته‌بندی اسباب و اثاثیه
  • حمل و چیدمان اثاثیه تا وسیله نقلیه
  • حمل و جابه‌جایی اسباب و اثاثیه تا مقصد مورد نظر
  • قرار دادن وسایل در محل جدید و مورد نظر مشتری