pic

به سادگی چند کلیک لندینگ پیج خود را بسازید. Pattern

emoji

۷ روز رایگان بصورت آزمایشی از لندین استفاده کنید.

از لندین بصورت رایگان بمدت ۷ روز با امکانات محدود استفاده کنید.
قیمت گذاری لندین

🎛️ مقایسه پکیج ها

پایه تجاری حرفه ای اختصاصی
قیمت ماهانه - به تومان ۱۹۵,۰۰۰۳۲۵,۰۰۰خرید این نسخه به صورت سالانهتماس بگیرید
قیمت سالانه - به تومان صرفه‌جویی در هزینه‌ها ۱,۶۵۰,۰۰۰۱,۹۵۰,۰۰۰۲,۹۵۰,۰۰۰تماس بگیرید
تعداد لندینگ پیج های قابل انتشار ۱۳۱۵۱
تعداد کاربر بازدیدکننده در هر لندینگ پیج در ماه ۱۰۰,۰۰۰۳۰۰,۰۰۰نامحدودنامحدود
حداکثر تعداد جمع آوری لید (جذب مشتری) در ماه ۴۰۰۰۸۰۰۰نامحدودنامحدود
حداکثر تعداد سکشن ها ۱۲۲۰نامحدودنامحدود
گواهی SSL (افزایش امنیت و اعتبار کاربران)
شبکه توزیع محتوا (CDN) | افزایش سرعت بارگذاری
پکیج های تصویرسازی موضوعی
اتصال به سایر سرویس ها
اسکریپت اتصال به دامنه
مدیریت لید
امکان درج لینک مرجع | کوتاه کننده لینک
قابلیت اتصال به Google Sheets
قابلیت اتصال به Zapier
قابلیت حذف امضا
امکان انتخاب دامنه
مشاوره طراحی لندینگ پیج
ارسال لیدها به آدرس دلخواه (اتصال webhook)
طراحی اختصاصی
star

همچنین اگر می خواهید متخصصان ما برای شما یک لندینگ پیج VIP بسازند با ما تماس بگیرید

موشک امکانات لندین

اتصال به دامنه

قابلیت اتصال به دامنه

با اسکریپت اتصال لندین می‌توانید لندینگ پیج خود را به آسانی به آدرس دلخواه خود متصل کنید. کافیست اسکریپت را کپی کنید در قالب یک فایل با پسوند html در آدرس و صفحه مورد نظر خود آپلودکنید تا به سرورهای لندین متصل شود و لندینگ پیج شما بر روی آدرس دلخواه شما بارگزاری شود.
شخصی سازی

شخصی سازی در چارچوب استاندارد

با توجه به اهدافی که برای لندینگ پیج خود دارید می‌توانید با مدل‌های مختلف سکشن‌های آماده را در چارچوبی شفاف و استاندارد شخصی سازی کنید تا بتوانید یک لندینگ پیج استاندارد داشته باشید تا کاربران تعامل بیشتری با لندینگ پیج شما داشته باشند و نرخ تبدیل افزایش یابد.
مدیریت لیدها

مدیریت لیدهای جمع‌آوری شده

در صورتی که هدف اصلی شما در لندینگ پیج جمع آوری لید (Leads) باشد و سکشن جمع‌آوری لید را به لندینگ پیج خود اضافه کنید، می‌توانید در قسمت مدیریت لیدها، اطلاعاتی که از کاربر درخواست کرده بودید را مشاهده کنید و از آن فایل خروجی دریافت کنید.
اتصال به سایر سرویس ها

اتصال به سایر سرویس‌ها

می‌توانید لندینگ پیج خود را به سایر سرویس‌های مکمل متصل کنید. با آمار و تحلیل های سایر سرویس ها رفتار کاربران را مانیتور کنید و یا با مشتریان خود با اتصال به سرویس چت آنلاین در ارتباط باشید. تا بتوانید در مجموع نرخ تبدیل لندینگ پیج خود را افزایش دهید.
هویت بصری آماده

هویت بصری آماده

در لندین متناسب با موضوع لندینگ پیج شما پکیج‌های تصویرسازی آماده و به همراه مجموعه آیکون استاندارد قرارداده شده است. تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان لندینگ پیجی با هویت بصری کاربر پسند بسازید.
میزبانی زیرساخت فنی

میزبانی زیرساخت فنی

هر لندینگ پیج بر بستر زیرساخت لندین میزبانی می‌شود. این باعث می‌شود فشار ترافیک ورودی لندینگ پیج بر منابع زیرساختی سایت اصلی شما فشاری وارد نکند و در نتیجه عملکرد شما با مشکل مواجه نشود.

🧐 بازدید  در لندینگ پیج

زمانی که یک کاربر وارد لندینگ پیج شما می‌شود و اصطلاحا از لندینگ پیج شما بازدید می‌کند، یک کاربر بازیدکننده محسوب می‌شود. اگر کاربر مورد نظر، در طول یک ماه با استفاده از یک مرورگر (حتی با تغییر آی پی آدرس‌های متفاوت) چندین بار از لنیدنگ پیج شما بازدید کند، فقط یک بار بازید برای شما محاسبه می‌شود و ترافیک اضافه برای شما محسوب نمی‌شود .

هر کدام از پکیج‌ها متناسب با نیازمندی‌های مختلف و ترافیک مدنظر شخصی سازی شده است و نکته قابل توجه این است که به دلیل زیر ساخت‌های ابری که در لندین وجود دارد، ترافیک بین چندین سرور توزیع می‌شود و این مزیت باعث می‌شود که اگر تعداد زیادی از کاربران، همزمان از لندینگ پیج شما بازدید کنند، اختلالی در سرعت بارگذاری ایجاد نشود.

🧲 لید  در لندینگ پیج

معمولاً کاربران زمانی به لید تبدیل می‌شوند که اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس یا آدرس ایمیل و… را به ازای دریافت یک پیشنهاد هیجان انگیز ( به‌طور مثال: هدیه یا تخفیف) در اختیار شما قرار می‌دهند. در نظر داشته باشید کاربر بدون اجبار این اطلاعات را با شما به اشتراک می‌گذارد تا بتوانید با استفاده از این اطلاعات، در کمپین‌های تبلیغاتی از آن استفاده کنید .
شما می‌توانید در لندینگ پیج خود، فرم جمع آوری لید را اضافه کنید و اطلاعات مورد نیاز خود را از کاربران دریافت کنید تا کاربران خود را به مشتریان بالقوه خود تبدیل کنید. در نظر داشته باشد هر فردی که این فرم را تکمیل نماید، برای شما یک لید محسابه می‌شود.

🤔 سوالات متداول

وقتی کاربری لندینگ پیج شما چندین بار در طول یک ماه مشاهده کند یکبار محاسبه می شود از مقدار اعتبار تعداد محدودیت بازدیدکننده شما کسر می‌گردد.

هر پکیج متناسب با انواع کسب و کارهای گوناگون ساخته شده است. اگه اعتبار تعداد کاربران بازدید کننده یا مقدار لیدهای شما اتمام یافت می‌توانید پکیج فعلی خود را تمدید کنید تا اعتبار شما دو برابر شود و یا پکیج خود را ارتقا دهید. در صورتی که پکیج فعلی شما اتمام نیافته باشد و قصد تمدید مجدد جهت افزایش اعتبار را داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا برای بار دوم با تخفیف ویژه تمدید کنید.

پس از ساخت و انتشار لندینگ پیج خود در لندین در داشبورد خود می‌توانید اسکریپت اتصال لندینگ پیج خود را کپی کنید. این اسکریپت را بصورت فایلی با پسوند .html ذخیره کنید و در مسیر آدرس دهی دلخواه در هاست خود قرار دهید. جهت مشاهده کامل این آموزش به مرکز آموزش لندین مراجعه کنید.

در حال حاضر می‌توانید لندینگ پیج خود را به سایر سرویس‌های مکمل متصل کنید.با گوگل آنالیتیکس و تک منیجر ، آمار و تحلیل‌های رفتار کاربران را مانیتور کنید. با مشتریان خود با اتصال به سرویس چت آنلاین رایچت در ارتباط باشید و یا با استفاده از کمپین ریتارگت یکتانت مخاطبان بیشتری را تبدیل کنید.