لندینگ پیج اختصاصی tick
pic

فرودگاه اختصاصی مشتریان شما Pattern

emoji

ساخت ۰ تا ۱۰۰ لندینگ پیج اختصاصی برند شما

اگر به‌دنبال طراحی و پیاده سازی لندینگ پیج اختصاصی، متناسب با نیاز و هویت برند خود هستید کافیست به تیم لندین سفارش بدهید تا متخصصان ما برای‌ شما بسازند.
لندین | سرویس ساخت لندینگ پیج

🤔 لندینگ پیج اختصاصی چه ویژگی‌هایی دارد؟

طراحی اختصاصی رابط کاربری
طراحی اختصاصی رابط کاربری

تیم لندین در طراحی رابط کاربری لندینگ پیج اختصاصی شما، از قالب‌های آماده و تکراری موجود استفاده نمی‌کند. متناسب با برند، محتوا و هویت بصری شما گرافیک رابط کاربری شما را طراحی می‌کند.

مدیریت بهتر بدون سردرگمی
مدیریت بهتر بدون سردرگمی

اگر مدیریت ساخت لندینگ پیج رو تا به الان به عهده داشتید، حتما تجربه لینک شدن با تیم خودتان از جمله طراح محصول، تیم فنی ، تیم مارکتینگ و... برای شما سردرگمی و مشکلات مختلف به وجود آورده است. اما می‌توانید با خیال راحت همه‌ی این موارد رو به یه تیم حرفه ای بسپارید و فقط با یکی از مشاوران‌ما در ارتباط باشید تا به نتیجه مورد نظر خود برسید.

تحویل سورس کد و استفاده‌ی نامحدود
تحویل سورس کد و استفاده‌ی نامحدود

در مرحله فنی علاوه‌بر اتصالات به چندین سرویس‌ مختلف، می‌توانید با خیال راحت سورس کدهای لندینگ پیج خود را در اختیار داشته باشید و نامحدود استفاده کنید. بدون اینکه هزینه بیشتری برای این امکان پرداخت کنید.

😍 برخی از برندهایی که به لندین، اعتماد اختصاصی کردند

🎨 نمونه کار ها

🤔 فرآیند لندینگ پیج اختصاصی چگونه انجام می‌شود؟

pic
ثبت نام

۱. ثبت درخواست

فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید
ساخت لندینگ پیج

۲. تماس کارشناسان

کارشناسان جهت مشاوره رایگان تماس می‌گیرند
اتصال به سایر ابزارها

۳. ارسال پروپوزال و بریف

پرپوزال همکاری به همراه فرم بریف ارسال می‌شود
ثبت نام

۴. انجام فرآیند ساخت صفحه

متخصصان لندین فرآیند ساخت لندینگ پیج اختصاصی را مرحله به مرحله با تایید شما انجام می‌دهند.
می‌خواهید لندینگ پیج
اختصاصی داشته باشید؟
برای مشاوره رایگان، می‌توانید فرم روبه‌رو را تکمیل کنید
pic

جهت دریافت مشاوره رایگان لندینگ پیج اختصاصی می‌توانید با ما تماس بگیرید

🤔 سوالات متداول

ساخت یک لندینگ پیج اختصاصی به‌دلیل اینکه فرآیند طراحی و پیاده سازی آن توسط نیروهای متخصص لندین انجام می‌شود. و در فرآیند، مرحله به مرحله از شما تاییدیه دریافت می‌شود با توجه به نیازمندی‌های شما و امکاناتی که مد نظر دارید باتوجه به فرم بریفی که تکمیل می‌کنید تعیین می‌گردد.

لندینگ پیج اختصاصی که برای شما ساخته می‌شود در مرحله آخر توسط متخصصان ما تبدیل به کد می‌شود و سورس کد در اختیار شما قرار خواهد گرفت و به‌مدت نامحدود می‌توانید از سورس کد استفاده کنید.

تیم ما مدت زمان زیادی بصورت دلسوزانه برای خلق یک لندینگ پیج کاربر پسند با توجه به اهداف لندینگ پیج شما صرف می‌کند. خوشحال می‌شویم که بعنوان تیمی که گام به گام کنار شماست تا رضایت شما حاصل شود بعنوان خالق اثر امضای‌ما نیز باشد اما اگر محدودیتی از طرف برند خود دارید مشکلی نیست می‌توانید حذف کنید.