ما فرود اومدیم!

ما فرود اومدیم!

ما فرود اومدیم!

با لندین لندینگ پیج حرفه ای بساز و و کلیک‌های بیشتری رو به مشتری تبدیل کن!

سرویس ساده و حرفه‌ای برای ساخت و مدیریت لندینگ پیج شما بدون دانش فنی و هدر رفت زمان

۱۴ روز بصورت رایگان از لندین استفاده کنید و براساس نیاز خودتون لندینگ پیج تون رو ارتقا بدید.

داستان ما:

هنگام شروع با دستانی خالی اما پرتوان شروع کردیم. تیمی که از سال ۱۳۹۶ بصورت فریلنسری کاملا تخصصی بر روی لندینگ پیج کمپین های بزرگ تمرکز کرده بود. تلفیقی از دیزاین و مارکتینگ هسته تیم رو تشکیل داد.
 اردیبهشت ۱۳۹۸ لندین شروع به فعالیت کرد از اون روز تا الان لندین بصورت کاملا اختصاصی متناسب با نیازهای کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ برندها توسط متخصصان این حوزه لندینگ پیج اختصاصی می‌ساخت.
برندهایی همچون بانک ملی ، علی بابا ، اوکالا ، پلاک ، فینوتک و…
اوایل راه بودیم که تصمیم گرفتیم بر روی پلتفرمی بر پایه دیتا برای تحلیل ترافیک ورودی بر روی لندینگ پیج کار کنیم. خوشبین بودیم اما در انتهای مسیر متوجه چالش‌های جدیدی شدیم، تحقیقات بازار جدی‌تری انجام دادیم. متوجه شدیم مانند بسیاری از محصولات که بدلیل عدم همخوانی راه حل و مسئله با شکست مواجه می‌شود. ما  بر روی راه حلی اشتباه تمرکز کرده‌ایم. اما درسی بزرگ گرفتیم.
 ۹ ماه پیش بود که بصورت جدی پس از انواع تحقیقات بازار و ارتباط مستقیم با مشتریان به درک صحیحی از نیازهای کاربران و تصمیم به ارائه راه حلی متناسب با این نیاز کردیم. راه حلی که حاصل ۹ ماه تلاش شبانه روزی بود و جنگیدیم تا بتوانیم بخش زیادی از راه حل را در قالب یه محصول با کیفیت ارائه بدیم. کاربرانی که نیازشان را سایت سازها و تعدادی از لندینگ پیج سازها حل نمی‌کردو با هر کدام چالش خاصی داشتند.
 در طول این مسیر با یک تیم آلمانی که قبلا در این مسیر قدیم گذاشته بودند مشورت کردیم و بدون هیچ چشم داشتی بخشی از تحقیقات سمت کاربر خود را در اختیار ما گذاشتند. در طول مسیر انواع چالش‌های ملی و داخلی را تجربه کردیم اما هیچ وقت ناامید نشدیم. از قادر صادقی هم بنیان گذار رایچت ممنونیم که در طول مسیر همراه ماست.
حالا با افتخار می‌تونیم اولین نسخه از این محصول را به شما ارائه بدیم تا با همراهی همدیگه تکمیل و بزرگترش کنیم. لندین یه سرویس لندینگ پیج ساز ساده است که هر فردی با هر دانشی خیلی سریع می‌تونه متناسب با موضوع و هدفی که داره لندینگ پیج خودش رو بسازه. در لندین نیازی به دانش طراحی و تجربه کاربری نیست تمامی موارد با توجه به تحلیل‌های ما در لندینگ پیج های اختصاصی کمپین‌های بزرگ از قبل در چارچوبی استاندارد تعیین شده است. در لندین شما این قابلیت را دارید که متناسب با موضوع خود از پکیج های تصویرسازی برای هویت بصری لندینگ پیج خود استفاده کنید. برای تحلیل عملکرد لندینگ پیج خود را به انواع ابزارهای آماری متصل کنید و جهت ارتباط مستقیم با مخاطبان خود افزایش نرخ تبدیل ابزارک چت آنلاین رایچت را به لندینگ پیج خود اضافه کنید. در مرحله آخر لندینگ پیج خود بر آدرس دلخواه بر روی بستر زیرساخت لندین بسازید و در صورت تمایل با اسکریپت اتصال از لندینگ پیج خود در هر آدرسی که دوست دارید بارگذاری و استفاده کنیم.
کافیه همین حالا شروع کنید و اولین لندینگ پیج خودتون رو بسازید
میدونیم شاید امید داشتن تو این روزهای سخت چیز عجیبی باشه. اما اگه هوای هم رو داشته باشیم می‌تونیم اتفاق های قشنگی خلق کنیم. ممنون میشیم اگه افتخار به ما بدید ما رو به دوستاتون معرفی کنید.
این اولین سورپرایز لندین برای کمپین های دیجیتال شماست. بزودی منتظر اتفاق بزرگ تر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *