چطوری میتونم لندینگ پیج خودم به آدرس دلخواه متصل کنم.

چطوری میتونم لندینگ پیج خودم به آدرس دلخواه متصل کنم.

چطوری میتونم لندینگ پیج خودم به آدرس دلخواه متصل کنم.

یک لندینگ پیج در لندین چگونه منتشر می‌شود؟

هنگامی که در لندین ثبت نام می‌کنید نام شرکت خود را باید بصورت حروف لاتین وارد کنید که با نام شرکت ورودی، آدرس اختصاصی شما هنگام ثبت نام ساخته می‌شود.
بعنوان مثال شما نام شرکت خود را name وارد می‌کنید. پس از ثبت نام آدرس اختصاصی name.landin.ir برای شما ثبت می‌شود. که لندینگ پیج های شما در زیر صفحه آدرس اختصاصی شما از این پس منتشر می‌گردد. بعنوان مثال اگر لندینگ پیج جدید با x بسازید آدرس لندینگ پیج شما در لندین بصورت زیر خواهد بود:
name.landin.ir/x
شما در لندین می‌توانید لندینگ پیج خود در با استفاده سکشن‌ها و چارچوب‌های آماده بسازید و پس از انتشار آن در آدرس اختصاصی خود در لندین می‌توانید با استفاده از اسکریپت اتصال بر روی آدرس دلخواه خود بارگزاری کنید. پس از انتشار لندینگ پیج خود از داشبورد خود می‌توانید اسکریپ اتصال خود را کپی کنید و آن را بصورت یک فایل با پسوند .html در هر آدرس دلخواهی که می‌خواهید بگذارید تا لندینگ پیج شما از زیرساخت لندین بارگزاری شود. 
بعنوان مثال شما سایتی بنام iranshop.ir دارید و می‌خواهید لندینگ پیجی که با لندین برای کمپین تابستانه خود ساخته اید بر روی زیر صفحه ای بنام summer بر روی دامنه خود بالا بیاورید به مدیریت هاست خود مراجعه کرده و در فضای روت اصلی هاست یک پوشه بنام summer می سازید و اسکریپت مورد نظر را بصورت یک فایل index.html بارگزاری می‌کنید. لندینگ پیج شما هم اکنون بر آدرس مورد نظرتون قرارگرفته است و می‌توانید آدرس مورد نظر خود را در کانال هایی تبلیغاتی خود منتشر کنید و در داشبورد مدیریت لندین برخی آمار ورودی و لیدهای خود را ببینید و برای بهینه‌سازی و افزایش نرخ تبدیل لندینگ پیج خود را به سایر سرویس‌ها از جمله گوگل آنالیتیکس، رایچت و… متصل کنید.
چرا لندینگ پیج بر بستر زیرساخت لندین ساخته می‌شود؟
  • اگر کمپین با تعداد ورودی بالا کاربر داشته باشید نیازی نیست نگران فضای میزبانی خود باشید. و اینکه هاست قدرتمندی خریداری کنید. در لندین شما براساس میزان ورودی کاربران و استفاده هزینه پرداخت می‌کنید. این باعث میشه در هزینه های خود صرفه جویی کنید و نگرانی بابت بستر زیرساخت خود نداشته باشید تا کاربران شما با خیال راحت در لندینگ پیج شما فرود بیایند.
  • لندین به صورت یک سرویس در قالب نرم افزار تحت وب ارائه می‌شود. که می‌توانید در داشبورد لندین اطلاعات مختصر آماری ، مدیریت لید و… مشاهده کنید.

 

همین حالا اولین لندینگ پیج خودتون رو بصورت رایگان با لندین بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *